Image is not available
Image is not available
Slider

alt

Een mooie 2e plaats van de Vrijwilligers Aanmoedigingsprijs 2014 !

Zomaar vanuit het niets hoorden we dat we genomineerd waren voor deze prijs. We waren verrast en vereerd. Zondag 7 december was het zover: "wie zou de prijs winnen?" Dat werd uiteindelijk Stichting Anders Spelen. Scouting eindigde op een mooie tweede plaats met zo'n 'enerzijds/anderzijds' gevoel. Want hebben onze vrijwilligers enerzijds aanmoediging nodig? Anderzijds verdienen onze vrijwilligers een prijs voor hun enorme inzet. Het heeft ons in ieder geval weer de nodige publiciteit opgeleverd. Nu maar hopen dat nieuwe vrijwilligers zich gaan aanmelden, want we zitten nog steeds te springen om nieuwe leiding! Hoort, zegt het voort, want iedereen gun je het plezier van vrijwilligerswerk bij scouting!

 

Wat is Scouting Hellevoetsluis?

Scouting Hellevoetsluis staat voor uitdaging! Scouting Hellevoetsluis biedt leuke en spannende activiteiten waarmee meiden en jongens worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. 

 
 

Meer informatie

Lid worden van Scouting Hellevoetsluis?

Laat je uitdagen en ontdek Scouting! Al vanaf 5 jaar is er bij Scouting heel veel te beleven. Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur!

 

 

Meer informatie

Doe mee als vrijwilliger

Ook als je al wat ouder bent is Scouting een uitdagende belevenis! Op dit moment hebben wij vacatures voor:

  • Leiding bij de Welpen (groep 4-5-6)
  • Leiding bij de Bevers (groep 2-3)

Doe mee en stuur een berichtje aanEric!