Image is not available
Image is not available
Slider

alt 

Scouting Hellevoetsluis heeft de 2e plaats voor de Vrijwilligers Aanmoedingsprijs 2014. De nominatie was een verrassing.  Het is een compliment aan al onze vrijwilligers die zich inzetten voor het scoutingspel. De prijs wordt door de Vrijwilligersbank beschikbaar gesteld. Natuurlijk feliciteren we ook Stichting Anders Spelen met hun welverdiende 1e plaats.

Eric Meerman, Lauret Tromp, Pamela Meerman en Laura Boender namen de prijs - een mooi beeld - in ontvangst tijdens de Dag van de Vrijwilliger afgelopen zondag 7 december. De prijs kan in het Leidinglokaal bewonderd worden.

 

Wat is Scouting Hellevoetsluis?

Scouting Hellevoetsluis staat voor uitdaging! Scouting Hellevoetsluis biedt leuke en spannende activiteiten waarmee meiden en jongens worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. 

 
 

Meer informatie

Lid worden van Scouting Hellevoetsluis?

Laat je uitdagen en ontdek Scouting! Al vanaf 5 jaar is er bij Scouting heel veel te beleven. Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur!

 

 

Meer informatie

Doe mee als vrijwilliger

Ook als je al wat ouder bent is Scouting een uitdagende belevenis! Op dit moment hebben wij vacatures voor:

  • Leiding bij de Welpen (groep 4-5-6)
  • Leiding bij de Bevers (groep 2-3)

Doe mee en stuur een berichtje aanEric!