Image is not available
Image is not available
Slider

alt

Voor de 14 meiden en 4 vrouw leiding van de Shanti Horde afgelopen zaterdag, 5 april, was er een alternatieve Duinenmars. Ploeteren door de duinen langs het Haringvliet na de start bij Boelies, sommigen liepen verder met het nodige zand in hun schoenen. Aan het eind van het echte duinlopen stond Ingrid ze op te wachten met een heerlijke eierkoek en wat te drinken. Daarna via het Gorzenpad (zelfs nog drie hertjes gezien) verder gelopen, de Beer overgestoken en via de molen terug naar het Fort. Vijf kilometer in een heerlijk zonnetje. Deze meiden zijn echte kanjers.

 

Wat is Scouting Hellevoetsluis?

Scouting Hellevoetsluis staat voor uitdaging! Scouting Hellevoetsluis biedt leuke en spannende activiteiten waarmee meiden en jongens worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. 

 
 

Meer informatie

Lid worden van Scouting Hellevoetsluis?

Laat je uitdagen en ontdek Scouting! Al vanaf 5 jaar is er bij Scouting heel veel te beleven. Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur!

 

 

Meer informatie

Doe mee als vrijwilliger

Ook als je al wat ouder bent is Scouting een uitdagende belevenis! Op dit moment hebben wij vacatures voor:

  • Leiding bij de Welpen (groep 4-5-6)
  • Leiding bij de Bevers (groep 2-3)

Doe mee en stuur een berichtje aanEric!