Image is not available
Image is not available
Slider

 alt

Vanaf zaterdag 8 maart komen zes kinderen van groep 7 en 8 van  basisscholen stage lopen bij Scouting Hellevoetsluis. Dit project 'Hart voor Sport' van Stichting Pusch biedt kinderen de mogelijkheid eens een kijkje te nemen bij een (sport)vereniging. Sinds 2012 doen wij daar aan mee en met succes. Elk jaar hebben we er nieuwe leden bij gekregen.

De zes aangemelde kinderen vormen een eigen groep met hun eigen leiding, namelijk: Suzanne Weerheim, Sebastiaan Vijfhuizen en Mirjam Struijs. Suzanne en Mirjam doen dit nu voor de 3e keer, en met veel plezier. Het HvS-groepje begint 8 maart met een eigen opkomst en gaat daarna elke week op bezoek bij verschillende speltakken in hun leeftijdscategorie en doet actief mee met de opkomsten. Jullie zullen ze vast wel langs zien komen. Geheel in scoutingtraditie hebben ze ook hun eigen das: een mooie rode!

Wat is Scouting Hellevoetsluis?

Scouting Hellevoetsluis staat voor uitdaging! Scouting Hellevoetsluis biedt leuke en spannende activiteiten waarmee meiden en jongens worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. 

 
 

Meer informatie

Lid worden van Scouting Hellevoetsluis?

Laat je uitdagen en ontdek Scouting! Al vanaf 5 jaar is er bij Scouting heel veel te beleven. Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur!

 

 

Meer informatie

Doe mee als vrijwilliger

Ook als je al wat ouder bent is Scouting een uitdagende belevenis! Op dit moment hebben wij vacatures voor:

  • Leiding bij de Welpen (groep 4-5-6)
  • Leiding bij de Bevers (groep 2-3)

Doe mee en stuur een berichtje aanEric!