Image is not available
Image is not available
Slider

alt

22 Februari is de dag dat we Baden Powell gedenken, de oprichter van scouting in 1907. Traditioneel hebben we dan een gezamenlijke opening, waarbij door twee scouts de vlag gehesen wordt en alle speltakken de wet opzeggen. We zijn net als elk jaar weer met de collectebus rondgegaan voor een hele kleine bijdrage voor een goed doel. De afgelopen jaren hebben we zo een leuk spaarpotje gevuld. Uit dit potje hebben afgelopen zaterdag twee welpen een mooie cheque ter waarde van € 300,= overhandigd aan Stichting iNZet voor de aanschaf van twee materiaalkisten bestemd voor scouts in het Afrikaanse land, Swaziland.

Op de foto is te zien hoe onze nieuwe voorzitter Jantien met de collectebus rond gaat. Klik hier voor meer foto's.

Wat is Scouting Hellevoetsluis?

Scouting Hellevoetsluis staat voor uitdaging! Scouting Hellevoetsluis biedt leuke en spannende activiteiten waarmee meiden en jongens worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. 

 
 

Meer informatie

Lid worden van Scouting Hellevoetsluis?

Laat je uitdagen en ontdek Scouting! Al vanaf 5 jaar is er bij Scouting heel veel te beleven. Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur!

 

 

Meer informatie

Doe mee als vrijwilliger

Ook als je al wat ouder bent is Scouting een uitdagende belevenis! Op dit moment hebben wij vacatures voor:

  • Leiding bij de Welpen (groep 4-5-6)
  • Leiding bij de Bevers (groep 2-3)

Doe mee en stuur een berichtje aanEric!