Image is not available
Image is not available
Slider

Een groene golf stroomde de raadszaal binnen op dinsdag 7 januari tijdens de Nieuwjaarsreceptie van Gemeente Hellevoetsluis. Want onze welpen gingen Burgemeester Junius een taart aanbieden omdat in 2020 'welpen 100 jaar' in Nederland zijn. Raksja had een prachtige taart gemaakt die Anne (Shanti Horde), Mees (Voornse Trekkers Horde) en Alyssa (Dahinda Horde) met een brede glimlach aanboden aan de burgemeester. Deze drie kanjers waren niet alleen gekomen. Er waren heel veel welpen en welpenleiding gekomen om er bij te kunnen zijn. Een prachtige start van een nieuw jaar waarin onze welpen vast en zeker meer gaan meemaken in het kader van 100 jaar Welpen.

Wat is Scouting Hellevoetsluis?

Scouting Hellevoetsluis staat voor uitdaging! Scouting Hellevoetsluis biedt leuke en spannende activiteiten waarmee meiden en jongens worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. 

 
 

Meer informatie

Lid worden van Scouting Hellevoetsluis?

Laat je uitdagen en ontdek Scouting! Al vanaf 5 jaar is er bij Scouting heel veel te beleven. Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur!

 

 

Meer informatie

Doe mee als vrijwilliger

Ook als je al wat ouder bent is Scouting een uitdagende belevenis! Op dit moment hebben wij vacatures voor:

  • Leiding bij de Welpen (groep 4-5-6)
  • Leiding bij de Bevers (groep 2-3)

Doe mee en stuur een berichtje aanEric!