Image is not available
Image is not available
Slider

De meiden zagen er prachtig uit! Tijdens de laatste opkomst in 2019 gingen de meiden van de Shanti Horde feestelijk gekleed naar de bowling voor een sportieve kerstopkomst. Er is fanatiek en sportief gestreden in een gezellige sfeer. Dit kerstfeestje had ook een verdrietig tintje want het was de laatste opkomst van Baloe. Zij stopt met leiding geven en we gaan haar missen. Er werden over en weer cadeautjes uitgewisseld door de Shanti's en oud-leiding waarmee Baloe jarenlang leiding had gegeven waren er ook. Lauret bedankte Baloe namens het bestuur. Na afloop smaakten de frites heel goed. Het was gezellig!

Fijne feestdagen alvast Shanti-meiden!

Wat is Scouting Hellevoetsluis?

Scouting Hellevoetsluis staat voor uitdaging! Scouting Hellevoetsluis biedt leuke en spannende activiteiten waarmee meiden en jongens worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. 

 
 

Meer informatie

Lid worden van Scouting Hellevoetsluis?

Laat je uitdagen en ontdek Scouting! Al vanaf 5 jaar is er bij Scouting heel veel te beleven. Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur!

 

 

Meer informatie

Doe mee als vrijwilliger

Ook als je al wat ouder bent is Scouting een uitdagende belevenis! Op dit moment hebben wij vacatures voor:

  • Leiding bij de Welpen (groep 4-5-6)
  • Leiding bij de Bevers (groep 2-3)

Doe mee en stuur een berichtje aanEric!