Image is not available
Image is not available
Slider

Kerst is in volop gevierd door alle scouts. Of het nu een Kerstovernachting (luchtvekenners), kerstontbijt, kerstlunch, kerstdiner met kerstfilm was. het was een prachtige kerstsfeer in Fort Haerlem. Er zijn fantastische kerstbomen versiert, hele kerstbomenbossen neergezet en iedereen zag er op z'n kerstbest uit. Ouders hadden heerlijke gerechten gemaakt en er volop van gegeten. Iedereen enorm bedankt voor deze gezellige dagen! Geniet van fijne feestdagen en we zien elkaar op 5 januari in het nieuwe jaar weer terug.

Wat is Scouting Hellevoetsluis?

Scouting Hellevoetsluis staat voor uitdaging! Scouting Hellevoetsluis biedt leuke en spannende activiteiten waarmee meiden en jongens worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. 

 
 

Meer informatie

Lid worden van Scouting Hellevoetsluis?

Laat je uitdagen en ontdek Scouting! Al vanaf 5 jaar is er bij Scouting heel veel te beleven. Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur!

 

 

Meer informatie

Doe mee als vrijwilliger

Ook als je al wat ouder bent is Scouting een uitdagende belevenis! Op dit moment hebben wij vacatures voor:

  • Leiding bij de Welpen (groep 4-5-6)
  • Leiding bij de Bevers (groep 2-3)

Doe mee en stuur een berichtje aanEric!