Image is not available
Image is not available
Slider

Als penningmeester van het bestuur van de groepsvereniging Scouting Hellevoetsluis ben ik, Ralph van Etten, eind 2015 vol enthousiasme begonnen. In tegenstelling tot de meeste andere bestuursleden geniet ik geen jarenlange scoutinggeschiedenis maar desondanks zal ik me als penningmeester vol overgave storten op het vertalen van, en rapportereren op, het groepsbeleid in geld. De gehele cyclus van begroting, verantwoording tot prognosticeren is ook in mijn huidige werk dagelijkse kost. Hoewel al een druk leven met mijn vrouw en zoons zal ik naast de diverse vergaderingen ook met enige regelmaat op zaterdagen op het fort komen. Scouting beleef je!

Wat is Scouting Hellevoetsluis?

Scouting Hellevoetsluis staat voor uitdaging! Scouting Hellevoetsluis biedt leuke en spannende activiteiten waarmee meiden en jongens worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. 

 
 

Meer informatie

Lid worden van Scouting Hellevoetsluis?

Laat je uitdagen en ontdek Scouting! Al vanaf 5 jaar is er bij Scouting heel veel te beleven. Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur!

 

 

Meer informatie

Doe mee als vrijwilliger

Ook als je al wat ouder bent is Scouting een uitdagende belevenis! Op dit moment hebben wij vacatures voor:

  • Leiding bij de Welpen (groep 4-5-6)
  • Leiding bij de Bevers (groep 2-3)

Doe mee en stuur een berichtje aanEric!